Gembird: ultra płaska mysz z panelem dotykowym

Autor: Robert Grzyb | Źródło: informacja pras. | Data: 2013-06-28 09:56:21

A A A | Wejść na stronę 1966 | Komentarzy 0

Gembird: ultra płaska mysz z panelem dotykowym

Impakt, czoÅ‚owy dystrybutor akcesoriów komputerowych i elektroniki użytkowej wprowadziÅ‚ na rynek mysz o ultra pÅ‚askim profilu, która zamiast tradycyjnego scrolla posiada panel dotykowy.

W czerwcu na rynek trafiÅ‚a bezprzewodowa mysz marki Gembird z serii Phoenix, o stylowym wyglÄ…dzie, która idealnie komponuje siÄ™ z ultra pÅ‚askimi laptopami i klawiaturami. Nowoczesny design oraz niski profil myszy to jednak nie wszystko.

Mysz jest zaopatrzona w nowoczesny panel dotykowy, który zastÄ™puje tradycyjny scroll. Nawigacja odbywa siÄ™ w bardzo prosty sposób i sprowadza siÄ™ do przesuwania palcem w dóÅ‚/w górÄ™ i na boki w celu zmiany poÅ‚ożenia kursora lub przewijania strony.

Nowy model myszy posiada precyzyjny sensor optyczny o rozdzielczości 1200 dpi, co na warunki domowe bądź biurowe w zupełności wystarczy. Waży zaledwie 45 g, a jej małe gabaryty sprawiają, że podczas transportu bez problemu zmieści się w kieszeni bądź etui laptopa.

Nano odbiornik odpowiedzialny za komunikację z komputerem jest na tyle mały, że nie ma potrzeby wyjmowania go z portu USB w czasie transportu. Zasilana dwiema bateriami AAA, daje poczucie pełnej swobody i mobilności.

Produkt objÄ™ty jest 2 letniÄ… gwarancjÄ…, a cena detaliczna sugerowana przez dystrybutora – Impakt, wynosi 52 zÅ‚.

Cechy produktu:
- Doskonale gładka precyzja
- Stylowy wyglÄ…d
- Panel dotykowy zamiast scrolla
- Kolor biały
- Nano odbiornik
- Zasilanie: 2 baterie AAA
- Technologia bezprzewodowa 2,4 GHz

Specyfikacja:
- Interfejs: USB 2.0
- Rozdzielczość optyczna: 1200 DPI
- Wymiary: 106x55x22 mm
- Waga netto: 45 g
 

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Ostatnio na forum