Gameplay z Sniper: Ghost Warrior 2

Autor: Adrian Witkowski | Źródło: informacja pras. | Data: 2011-08-24 21:21:58

A A A | Wejść na stronę 2770 | Komentarzy 0

Gameplay z Sniper: Ghost Warrior 2

Sniper: Ghost Warrior 2 byÅ‚ jednym z mocniejszych tytuÅ‚ów polskich wystawców na gamescomie. GrÄ™ pokazywano na zamkniÄ™tym pokazie, na szczęście do sieci trafiÅ‚ partyzancki gameplay z Kolonii. Od razu widać zmiany w porównaniu do poprzednika. CryEngine 3 robi swoje – grafika wyglÄ…da bardzo Å‚adnie. ByÅ‚a to wczesna wersja – widać to to teleporcie kompana, który zabiÅ‚ wroga nożem od tyÅ‚u.
Premiera „dwójki” bÄ™dzie dopiero w 2012 roku także misjmy nadziejÄ™, że wszystkie błędy zostanÄ… poprawione i otrzymamy produkt najwyższej klasy. Gameplay z drugiego snajpera prezentuje siÄ™ tak:

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Ostatnio na forum