Dwa DLC do Batman: Arkham City w drodze

Autor: Adrian Witkowski | Źródło: informacja pras. | Data: 2011-10-11 22:38:51

A A A | Wejść na stronę 2603 | Komentarzy 0

Dwa DLC do Batman: Arkham City w drodze

Premiera Batman: Arkham City jeszcze nie nastÄ…piÅ‚a, ale nie przeszkadza to wydawcy już zapowiadać dodatków DLC do gry. Warner Bros. UjawniÅ‚o, że 1 listopada bÄ™dzie można pobrać dodatek, który wniesie nowÄ… postać do gry – Nightwinga (jest to pierwszy Robin, który zakoÅ„czyÅ‚ wspóÅ‚pracÄ™ z Batmanem i dołączyÅ‚ do MÅ‚odych Tytanów). 22 listopada wyjdzie zaÅ› rozszerzenie wprowadzajÄ…ce Robina (po tym jak Nightwing opuÅ›ciÅ‚ Batmana, jego miejsce zajÄ…Å‚ nowy, mÅ‚odszy chÅ‚opak). Obiema postaciami bÄ™dziemy mogli grać w trybie wyzwaÅ„, koszt który bÄ™dziemy musieli ponieść za oba dodatki wynosi po 560MSP/6.99euro za jeden. DLC trafiÄ… na wszystkie platformy docelowe peÅ‚nej wersji – PC, X360, PS3.

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Ostatnio na forum