Comic-Con 2011: Activision pokazało trailer Prototype 2

Autor: Adrian Witkowski | Źródło: informacja pras. | Data: 2011-10-14 23:05:40

A A A | Wejść na stronę 1983 | Komentarzy 0

Comic-Con 2011: Activision pokazało trailer Prototype 2

Activision na Comic-Conie ma co pokazywać; po zwiastunie nowych Transformerów przyszedÅ‚ czas na inny flagowy tytuÅ‚ – Prototype 2. „The Red Zone” pokazuje walkÄ™ gÅ‚ównego bohatera w „Czerwonej Strefie” z oddziaÅ‚em marine, walkÄ™ przerywa wielkie monstrum, które jednak dÅ‚ugo nie pożyÅ‚o...
Trailer możecie obejrzeć poniżej:
Prototype zadebiutuje dopiero w przyszłym roku na PC, Xboksie 360 i PlayStation 3.

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Ostatnio na forum