Co City Interactive pokaże na gamescomie?

Autor: Adrian Witkowski | Źródło: informacja pras. | Data: 2011-08-04 21:11:13

A A A | Wejść na stronę 2007 | Komentarzy 0

Co City Interactive pokaże na gamescomie?

Line-up City Interactive na tegoroczne targi gamescom jest bardzo szczupÅ‚y, bo skÅ‚ada siÄ™ jedynie z dwóch tytuÅ‚ów. Pierwszym jest oczywiÅ›cie Sniper: Ghost Warrior 2,a drugim Combat Wings: The Great Battles of World War II - dÅ‚uższej nazwy nie daÅ‚o siÄ™ wymyÅ›lić?
Jest to ten sam zestaw zaprezentowany w czerwcu na targach E3, ale może CI specjalnie na imprezę w Kolonii przygotuje nowe dema gier.
Czekamy do 17 sierpnia.

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Ostatnio na forum