Blok wodny do TITANa od Aqua Computer
Firma Aqua Computer wprowadziła na rynek nową serię bloków wodnych o nazwie Kryographics, które będą przeznaczone do montażu na karcie graficznej GeForce GTX TITAN. urządzenie w stosunku do starszej serii aquagraFX ma zaoferować szersze otwory z boku miedzianej podstawki i zmieniony zacisk w celu zoptymalizowania przepływu cieczy.
Podstawka miedziana o grubości 10 mm pozwoli na przykrycie GPU, pamięci oraz układów regulacji napięcia. Góra została wykonana ze stali nierdzewnej, a logo wygrawerowane techniką laserową. Według producenta konstrukcja ta zapewni o 10 stopni niższe temperatury w stosunku do chłodzenia referencyjnego podczas testów w Furmarku.
Blok wodny będzie dostępny w wersji z miedzianą podstawką lub miedzianą i dodatkowo pokrytą warstwą niklu z topem wykonanym ze stali nierdzewnej. Sprzęt ma kosztować 89,90 Euro i będzie dostępny od połowy marca.
-
Poprzedni
Xigmatek Xi-3 HDT - nowa pasta termoprzewodząca
-
Następny
Chipset X99 z procesorem Haswell-E od Intela
Warto przeczytać:
Do góry
Komentarze