Blizzard - 20 lat istnienia

Autor: Adrian Witkowski | Źródło: inf. pras. | Data: 2011-03-08 21:04:12

A A A | Wejść na stronę 2288 | Komentarzy 0

Blizzard - 20 lat istnienia

ZaÅ‚ożyciele Blizzard Blizzard Entertainment na dwudziestÄ… rocznice zaÅ‚ożenia studia udostÄ™pnili ciekawy filmik w którym opowiadajÄ… jak to byÅ‚o na poczÄ…tku. Kto by pomyÅ›laÅ‚, że kiedyÅ› gÅ‚ównÄ… zaletÄ… w naszym CV byÅ‚a miÅ‚ość do gier. Zabawna jest też historia pierwszej nazwy firmy...MiÅ‚o, że przez tyle lat nadal tworzÄ… wspaniaÅ‚e gry, które dostarczajÄ… milionom graczy masÄ™ frajdy. Filmik możecie obejrzeć pod tym adresem.

 

Przy okazji, następnym dziełem studia ma być albo Diablo III albo StarCraft II: Heart of The Swarm. Niestety data żadnej nie jest znana więc możemy tylko gdybać.

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Ostatnio na forum