AOC G2460VQ6 - nowy monitor z FreeSync

Autor: Ireneusz Rak | Źródło: TechPowerUp | Data: 2015-12-05 01:48:58

A A A | Wejść na stronę 2548 | Komentarzy 0

AOC G2460VQ6 - nowy monitor z FreeSync

Firma AOC zapowiedziała wprowadzenie na rynek nowego monitora dla graczy o nazwie G2460VQ6. Model ten będzie wyposażony w technikę AMD FreeSync i będziemy mogli nabyć go już w grudniu.

UrzÄ…dzenie oparte jest o 24-calowÄ… matrycÄ™ TN o rozdzielczoÅ›ci 1920 x 1080 pikseli, która odÅ›wieżana jest z czÄ™stotliwoÅ›ciÄ… 75 Hz. Model ten oferuje niski czas reakcji na poziomie 1 ms (GtG). KÄ…ty widzenia w tym przypadku wynoszÄ… 170 stopni w pionie i 160 stopni w poziomie. Jasność jest na poziomie 250 cd/m2, a kontrast wynosi 1000:1. SprzÄ™t pozwala na wyÅ›wietlenie 16,7 miliona kolorów. Z tyÅ‚u mamy dostÄ™p do złącz D-Sub, HDMI i DisplayPort. NowoÅ›ciÄ… jest technologia Flicker Free. Poza tym mamy tutaj gÅ‚oÅ›niki stero i 3-lata gwarancji producenta.

SprzÄ™t ten miaÅ‚ kosztować w Polsce 769 zÅ‚otych, ale z uwagi na opóźnionÄ… premierÄ™ stawka ta może ulec zmianie.

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Ostatnio na forum