AMD Catalyst 14.6 - nowe sterowniki

Nowy pakiet sterowników od AMD ma dać zdecydowany wzrost wydajnoÅ›ci w kilku istotnych grach, ale również zmiany w obsÅ‚udze kilku ekranów (Eyefinity). BÄ™dzie to trzecia duża aktualizacja rozwiÄ…zania dla wielu monitorów.
Przypomnijmy, że obecnie stosowana jest technika Eyefinity 2.0, która jest mniej elastyczna od nadchodzÄ…cej. AMD Catalyst 14.6 dadzÄ… nam możlwość łączenia monitorów o różnej rozdzielczoÅ›ci np. 1x 1600p i 2x 1080p. Obecnie nie jest to możliwe w przypadku gier. Teraz proporocje nie bÄ™dÄ… już stanowiÅ‚y problemu, a użytkownik bÄ™dzie mógÅ‚ dopasować odpowiednio ramki (góra, dóÅ‚, centrowanie). Innym udogodnieniem ma być zwiÄ™kszenie liczby klatek na sekundÄ™ w grze Watch Dogs, Thief i Murdered: Soul Suspect. W przypadku tej pierwszej wzrost wyniesie od 25 do 28%. Poza tym przygotowano nowe profile CrossFire dla tej gry.
OstatniÄ… nowoÅ›ciÄ… ma być dodanie interfejsu Mantle do komputerów przenoÅ›nych z AMD Enduro. AMD Catalyst 14.6 zostanÄ… udostÄ™pnione dzisiaj.

-
Poprzedni
Broadwelle i Skylake na wspólnej premierze?
-
Następny
Szybsze SSD dzięki nowemu oprogramowaniu

2617
0
0
Komentarze