» załóż konto» przypomnij hasło

Powrót do szkoły już coraz bliżej…

Akcesoria Green Cell – rzut oka

Autor: Ireneusz Rak | Data: 2018-09-03 14:24:34

A A A | Wejść na stronę 11152 | Komentarzy 0

Akcesoria Green Cell – rzut oka

Firma Green Cell debiutuje na naszym portalu i od razu dostarczyła do naszej redakcji kilka ciekawych produktów. W tym artykule przyjrzymy się dwóm power bankom, ładowarce i kablowi w eleganckim oplocie. Można powiedzieć, że to taki zestaw, który pozwala nam być spokojnym o obecność energii w naszych urządzeniach przenośnych jak smartfony czy tablety. Jeżeli jesteście ciekawi czym charakteryzują się urządzenia marki Green Cell i czy warto się nimi interesować to zapraszamy do lektury.


Pierwszym urządzeniem, któremu przyjrzymy się bliżej jest potężny power bank, który zapakowano w zwykły, brązowy karton. Na nim znajdziemy tylko nalepkę ze specyfikacją techniczną. W środku urządzenie włożono w folię bąbelkową, a dodatkowo dołożono kabelek do ładowania urządzenia. Sprzęt ten został wykonany z tworzywa sztucznego i robi bardzo dobre wrażenie. Mamy wrażenie, że nawet upadek nie powinien uszkodzić tego banku energii. Wszystkie elementy są dobrze spasowane, nic nie odstaje, ani nie trzeszczy pod mocniejszym naciskiem. Power bank waży aż 570 gramów i ma wymiary 144 x 75 x 36.5 mm.

GreenCell

Przyciski i porty zostały umieszczone na bocznych ściankach, które są w białym kolorze. Mamy tutaj następujące wyjścia: 1 × USB (3.6-6.5V/3A, 6.5-9V/2A, 9-12V/1.5A), 1 × USB (5V/2.4A) oraz dwa wejścia: 1 x MicroUSB i 1x USB-C (5V/2.1A, 9V/2A, 12V/1.5A). Dodatkowo na froncie widzimy cztery diody, które sygnalizują o poziomie naładowania ogniw.

GreenCell

GreenCell

Sprzęt został wyposażony w kilka istotnych technologii, które uchronią ładowarkę i naszego smartfona przed przypadkowym uszkodzeniem.

 • przeciwzwarciowe – ładowarka automatycznie odetnie zasilanie i przerwie ładowanie,
 • termiczne – zapobiega przegrzaniu się układu elektronicznego,
 • prądowe i napięciowe – chroni przed nagłymi skokami napięcia oraz natężenia,
 • przeciw przeładowaniu i rozładowaniu – czuwa nad właściwymi wartościami naładowania oraz przerywa ładowanie, gdy poziom baterii jest zbyt niski.

GreenCell

GreenCell

Pierwszy testowany przez nas model jest wyposażony w akumulator litowo-polimerowy o pojemności 30000 mAh. Sprawdziliśmy jego wydajność używając do tego smartfona Samsung Galaxy S8. Warto tutaj dodać, że wyłączyliśmy wszelkie aplikacje, ale takie funkcje jak WiFi czy Bluetooth były uruchomione.

GreenCell

GreenCell

GreenCell

Wyniki były bardzo zadowalające, bowiem Power Bank Green Cell 30000mAh pozwolił nam naładować Galaxy S8 aż prawie osiem razy! To świetny wynik, który w zasadzie pozwoli nam spędzić tydzień poza domem na bezludnej wyspie i nie będziemy musieli martwić się o utratę łączności ze światem.

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Konkursy

 • Wszystkie konkursy zakończone. Zapraszamy wkrótce.

 • Konkurs świąteczny 2019

  Konkurs świąteczny 2019

  Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...

 • Konkurs świąteczny!

  Konkurs świąteczny!

  Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...

 • Konkurs świąteczny z nagrodami

  Konkurs świąteczny z nagrodami

    W naszej redakcji już intensywnie myślimy o nadchodzących świętach. Żeby Wam także udzieliła się ta wspaniała atmosfera...