» załóż konto» przypomnij hasło


PCFoster.pl on

O serwisie

Portal PCFoster.pl jest serwisem technologicznym, który rozpoczął swoją działalność na początku 2007 roku.

Nasza redakcja to grupa osób, które razem tworzą zgrany i solidny zespół. Zawsze staramy się tworzyć rzetelne i obiektywne artykuły. Serwis jest codziennie aktualizowany, przez co każdy z naszych czytelników jest na bieżąco z nowinkami ze świata IT. Uczestniczymy w imprezach o światowej randze, jak IFA w Berlinie czy CeBIT w Hannoverze. Przygotowując następnie dla Was bogate relacje z tych wydarzeń.

Regulamin portalu (serwis i forum) PCFoster.pl:
  1. Wszystkie treści zawarte na PCFoster.pl objęte są prawem autorskim. Kopiowanie i reprodukowanie jakichkolwiek materiałów jest zabronione bez wcześniejszej, pisemnej zgody. Wyjątkiem są aktualności, których publikowanie jest dozwolone pod warunkiem podania podlinkowanego źródła (http://pcfoster.pl).
  2. Redakcja PCFoster.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zawarte w komentarzach oraz na forum.
  3. PCFoster.pl nie ponosi odpowiedzialności za szkody wyrządzone poprzez wykorzystanie informacji zawartych na portalu, przerwy w działaniu strony oraz utratę danych z przyczyn niezależnych.
  4. Użytkownik (osoba zarejestrowana) wyraża zgodę na otrzymywanie informacji drogą mailową wysyłanych za pośrednictwem naszego portalu.
  5. Portal PCFoster.pl zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu bez wcześniejszego poinformowania o tym użytkowników.
  6. Korzystanie z PCFoster.pl oznacza zaakceptowanie wszystkich postanowień regulaminu.
Portal nie przechowuje danych osobowych użytkowników w myśl rozumienia ustawy o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997.

Podmiotom trzecim nigdy nie są przekazywane dane dotyczące konkretnych, identyfikowalnych użytkowników, a jedynie zagregowane statystyki.

Dokładny regulamin forum znajduje się tutaj.

Dołącz do grupy czytelników naszego serwisu na portalu społecznościowym Facebook:

Zapraszamy do naszych pozostałych kanałów w serwisach społecznościowych.
facebookfacebookfacebookfacebookfacebook