» załóż konto» przypomnij hasło

Powrót do szkoły już coraz bliżej…

Akcesoria Green Cell – rzut oka

Autor: Ireneusz Rak | Data: 2018-09-03 14:24:34

A A A | Wejść na stronę 11882 | Komentarzy 0


Green Cell posiada w swojej ofercie nie tylko power banki, ale również inne urządzenia. Przyjrzeliśmy się m.in. ciekawej ładowarce i naprawdę dobrze wykonanym kablom.

GreenCell

Uniwersalna ładowarka sieciowa, która posiada trzy wejścia – dwa smart i jedno Quick Charge 3.0 (3,6-6,5V – 3A/6,5-9V – 2A/9-12V – 1.5A). Odstępy pomiędzy nimi są na tyle duże, że nie będzie problemu z grubą wtyczką. Podpinamy ją bezpośrednio do sieci 230 V. Została ona w całości wykonana z tworzywa sztucznego dobrej jakości. Całość zamknięto w czarno-zielonym opakowaniu. Obudowa jest prostokątna i prawie w całości błyszcząca. Z drugiej strony mamy wtyk płaski.

GreenCell

GreenCell

Wyjaśnijmy, że dwa porty to SMART, co oznacza, że rozpoznają one podłączone urządzenia i same dostosowują prąd ładowania. Trzeci port korzysta ze znanej technologii Qualcomm Quick Charge 3.0, która pozwala naładować sprzęt szybciej w stosunku do standardowych ładowarek. Wersja 3.0 jest o 38% szybsza od wersji 2.0, która była o 75% szybsza od rozwiązań tradycyjnych. Taki wynik jest możliwy dzięki odpowiedniemu manipulowaniu napięciem. Do tego mamy algorytm INOV (Intelligent Negotiation for Optimum Voltage), który dobiera parametry pracy. Oczywiście z tego rozwiązania nie możemy skorzystać w przypadku każdego smartfona, bowiem wymaga ono kompatybilnego procesora i ładowarki.

GreenCell

Do ładowarki otrzymaliśmy kabel USB typu C -> USB, który ma 1 metr i otrzymał nylonowy oplot. Prezentuje się on bardzo dobrze i jest wytrzymały. Oczywiście wspiera on szybkie ładowanie i posiada zabezpieczenie przed zakłóceniami elektromagnetycznymi.

GreenCell

GreenCell

GreenCell

W naszych testach właśnie wzięliśmy pod lupę ten kabel i powyższą ładowarkę. Jak się okazało osiągnięte szybkości ładowania baterii były bardzo dobre.
 

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Konkursy

 • Wszystkie konkursy zakończone. Zapraszamy wkrótce.

 • Konkurs świąteczny 2019

  Konkurs świąteczny 2019

  Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...

 • Konkurs świąteczny!

  Konkurs świąteczny!

  Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...

 • Konkurs świąteczny z nagrodami

  Konkurs świąteczny z nagrodami

    W naszej redakcji już intensywnie myślimy o nadchodzących świętach. Żeby Wam także udzieliła się ta wspaniała atmosfera...