Znamy wyglÄ…d nowego Nexusa?

Na jednym z portali branżowych pojawiÅ‚ siÄ™ render nowego Nexusa, który podobno pochodzi z bardzo wiarygodnego źródÅ‚a. Nie jest to render prasowy, ale zostaÅ‚ on stworzony przez redakcjÄ™ Android Police na bazie informacji, które otrzymali. Jak widzicie urzÄ…dzenie dosyć znaczÄ…co wyróżnia siÄ™ swoim wyglÄ…dem i może być ciekawÄ… alternatywÄ… dla urzÄ…dzeÅ„ tego typu.
Google pracuje nad dwoma nowymi smartfonami, które otrzymaÅ‚y nazwy kodowe Sailfish i Marlin. Obydwa bÄ™dÄ… produkowane przez HTC i majÄ… być bardzo podobne do siebie. Różnić siÄ™ bÄ™dÄ… gÅ‚ównie wielkoÅ›ciÄ… wyÅ›wietlacza. Niewiele wiemy na temat specyfikacji tych urzÄ…dzeÅ„, a także ich wymiarów. Podobno majÄ… otrzymać metalowe obudowy, szklane wstawki z tyÅ‚u oraz aparat fotograficzny wystajÄ…cy poza obudowÄ™. Z tyÅ‚u znajdzie siÄ™ miejsce dla czytnika linii papilarnych.
BÄ™dÄ… one sprzedawane w kolorze czarnym i biaÅ‚ym. Możliwe, że do sklepów trafi także wersja biaÅ‚o-niebieska. Niestety nie wiemy kiedy Nexusy pojawiÄ… siÄ™ w sprzedaży.
-
Poprzedni
Wielka wyprzedaż tabletów i hybryd w GearBest!
-
Następny
Samsung Galaxy Wide - nowy smartfon

2312
0
0
Komentarze