ZBox nano w Japonii w przyszłym tygodniu

Autor: Damian Rynkowski | Źródło: TCMagazine | Data: 2011-08-31 14:18:59

A A A | Wejść na stronę 4318 | Komentarzy 4

ZBox nano w Japonii w przyszłym tygodniu

JeÅ›li wszystko pójdzie zgodnie z planem, jeden z najbardziej rozpoznawalnych producentów kart graficznych ZOTAC wyda w Japonii mini-komputer ZBox nano. Opiera siÄ™ on na platformie AMD Brazos i procesorze APU E-350 z dwoma rdzeniami 1,6GHz Bobcat i Radeonie HD 6310 DirectX 11. UrzÄ…dzenie ma wymiary 127 x 127 x 45mm, wyposażony jest w port Gigabit Ethernet, 802.11 b/g/n WiFi, Bluetooth 3.0, czytnik kart pamiÄ™ci, dwa gniazda USB 3.0, wejÅ›cie HDMI i DisplayPort. Produkt dostÄ™pny bÄ™dzie jako barebone (bez pamiÄ™ci RAM lub pamiÄ™ci masowej), w cenie 359$ (~1030zÅ‚) oraz z peÅ‚nym wyposażeniem (dyskiem 320GB i 2GB RAM) za 457$ (1311zÅ‚).

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze

  • 2011-08-31 16:47:48

    ChcÄ™ coÅ› takiego!
  • 2011-08-31 19:04:22

    WycofujÄ™ siÄ™ z budowania komputer mITX opartego o apu AMD ;) To jest lepsze rozwiÄ…zanie ;D
  • 2011-08-31 19:07:28

    a, jeszcze jedna sprawa. Czy ktoś widział w sprzedaży kabel hdmi-dvi o długości (30cm?) pasującej do takiego montażu na monitorze? bo zawijanie 2-3-5 metrów mija się z celem ;)
  • 2011-08-31 19:47:25

    n4t też miałem składać htpc, ale jak zobaczyłem to, to dałem sobie spokój :D

    co do kabla widziałem najkrótszy 1m ...

Komentarz 4


Ostatnio na forum