Xperia Nozomi od SE (Sony)

Autor: Mateusz Galon | Źródło: TCMagazine | Data: 2011-11-07 09:23:42

A A A | Wejść na stronę 3282 | Komentarzy 1

Xperia Nozomi od SE (Sony)

Firma Sony Ericsson (a może już Sony?) zapowiedziaÅ‚a wprowadzenie na rynek nowego smartfona wyposażonego w dwa rdzenie o nazwie kodowej Nozomi. Model ten bÄ™dzie posiadaÅ‚ klasyczny ksztaÅ‚t, maÅ‚e fizyczne przyciski oraz ekran dotykowy 4,3 cala z rozdzielczoÅ›ciÄ… 1280 x 720 pikseli. Oprócz tego na jego pokÅ‚adzie znajdziemy wspomniany procesor z zegarem 1,5 GHz, 1 GB pamiÄ™ci RAM, kamerkÄ™ do wideorozmów, aparat cyfrowy z lampÄ… LED i możliwoÅ›ciÄ… nagrywania filmów w jakoÅ›ci 1080p. CaÅ‚ość bÄ™dzie pracowaÅ‚a pod kontrolÄ… systemu operacyjnego Android Ice Cream Sandwich. Sony Ericsson nie podaÅ‚ daty premiery, ani ceny Xperia Nozomi, jednak spodziewamy siÄ™ jego debiutu na poczÄ…tku 2012 roku.

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze

  • 2011-11-07 12:26:49

    Według serwisu WCCFtech smartfon znany do tej pory jako Sony Ericsson Nozomi został przemianowany na Xperia Arc HD, a to głównie za sprawą nowego ekranu.

Komentarz 1


Ostatnio na forum