X10 w stylu retro, czyli nowość od Fujifilm

Autor: Damian Rynkowski | Źródło: TCMagazine | Data: 2011-09-01 16:20:42

A A A | Wejść na stronę 6676 | Komentarzy 2

X10 w stylu retro, czyli nowość od Fujifilm

JapoÅ„ska firma Fujifilm przedstawiÅ‚a dziÅ› nowy model aparatu  - X10, która inspiruje siÄ™ modelem X100 i cechuje siÄ™ oldskulowym wyglÄ…dem, odlewanej obudowy ze stopu magnezu. Wyposażony jest w 12MPix sensor CMOS EXR i pozwala na nagrywanie filmów w 1080p. X10 oferuje również 4x zoom optyczny, 2,8-calowy ekran LCD, wizjer optyczny (pole widzenia 20°), lampÄ™ bÅ‚yskowÄ… z zasiÄ™giem siedmiu metrów, czÄ™stotliwość ISO od 100 do 12800, optyczny stabilizator obrazu, wsparcie dla RAW, slot SD/SDHC/SDXC i bateriÄ™ Li-on NP-500. Produkt Fujifilm dostÄ™pny bÄ™dzie w listopadzie w Ameryce PóÅ‚nocnej.

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze

  • 2011-09-01 19:33:04

    Jakiej kamery????!!!
    Czy to komuÅ› wyglÄ…da na kamerÄ™????
  • 2011-09-01 19:57:32

    Wybacz, mam słabość do angielskiego, jeśli chodzi o przetłumaczenie aparatu i kamery (niby wygląd inny, ale zawsze, taka fanaberia). Ubolewam jednocześnie prosząc o rozgrzeszenie.

Komentarz 2


Ostatnio na forum