Wiemy kiedy wystartuje zamknięta beta Starhawka

Autor: Adrian Witkowski | Źródło: informacja pras. | Data: 2011-10-22 20:34:06

A A A | Wejść na stronę 1513 | Komentarzy 0

Wiemy kiedy wystartuje zamknięta beta Starhawka

Mam dobrÄ… wiadomość dla osób, którym Warhawk zabraÅ‚ sporo godzin z życia – zamkniÄ™ta beta sequela planowana jest na przyszÅ‚y miesiÄ…c. Przedstawiciel studia Lightbox Interactive na oficjalnym blogu PlayStation oÅ›wiadczyÅ‚, że zamkniÄ™te betatesty Starhawka ruszÄ… w listopadzie, a udziaÅ‚ w nim wezmÄ… najbardziej aktywni gracze poprzedniej odsÅ‚ony – ci, którzy majÄ… najwyższe miejsca w rankingach, oraz osoby, które aktywnie uczestniczÄ… w życiu spoÅ‚ecznoÅ›ci gry.
Gracze przetestujÄ… mechanizm Build & Battle oraz system rankingowy SkillScore – dla biorÄ…cych udziaÅ‚ w testach wydawca szykuje maÅ‚a niespodziankÄ™.
Po zamkniÄ™tej w 2012 roku przyjdzie czas na otwartÄ… betÄ™; do tej dostÄ™p dostanÄ… wszyscy, którzy zakupili Uncharted 3: Oszustwo Drake'a.

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Ostatnio na forum