Viseral Games poszukuje pracowników - Dead Space 3 niebawem?

Autor: Adrian Witkowski | Źródło: informacja pras. | Data: 2011-10-05 21:16:06

A A A | Wejść na stronę 2110 | Komentarzy 0

Viseral Games poszukuje pracowników - Dead Space 3 niebawem?

Dead Space to mocna marka Electronic Arts, którÄ… na pewno zamierza rozwijać. Wiele wskazuje na to, że prace nad trzeciÄ… częściÄ… serii zaczynajÄ… przybierać tempa. Deweloper gry, firma Visceral Games umieÅ›ciÅ‚a na swojej stronie ogÅ‚oszenie o pracÄ™, w którym poszukujÄ… starszego artysty – ma być odpowiedzialny za lokacje. W notce napisano, że ów pracownik miaÅ‚by zajmować siÄ™ kolejnÄ… grÄ… w uniwersum Dead Space. Gra miaÅ‚aby wylÄ…dować na Xboksie 360, PS3 i nowej platformie. Może być to Wii U, PlayStation Vita lub 3DS. Niepokoi natomiast brak wersji pecetowej – miejmy nadziejÄ™, że ostatecznie gra trafi na blaszaki.
Wszystkie większe imprezy growe(E3, gamescom, Tokyo Game Show) miały już miejsce, więc zapowiedź nowego tytułu (jeśli miałaby nastąpić) nastąpi jeszcze w tym roku.

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Ostatnio na forum