UMI Max - nowy smartfon

Na rynku pojawi siÄ™ kolejny smartfon chiÅ„skiego producenta. Tym razem mowa o UMI Max, który powinien zainteresować osoby szukajÄ…ce niedrogiego urzÄ…dzenia z oÅ›miordzeniowym procesorem i moduÅ‚em dual SIM.
SprzÄ™t ten bÄ™dzie wyposażony w czytnik linii papilarnych oraz system operacyjny Android Marshmallow. UMI Max bÄ™dzie odchudzonÄ… wersjÄ… UMI Super. Otrzyma on ekran LTPS 2,5D firmy Sharp o wielkoÅ›ci 5,5 cala i rozdzielczoÅ›ci 1920 x 1080 pikseli, chip MediaTek Helio P10, ukÅ‚ad graficzny Mali-T860 i 3 GB pamiÄ™ci LPDDR3. Na pliki użytkownika ma być przeznaczone 16 GB przestrzeni, którÄ… poszerzymy za pomocÄ… karty microSD o kolejne 256 GB. Poza tym do dyspozycji mamy aparat cyfrowy przedni 5 Mpx (GalaxyCore GC5005) oraz tylny 13 Mpx firmy Panasonic z podwójnÄ… diodÄ… LED. Mamy także moduÅ‚y łącznoÅ›ci LTE, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n i Bluetooth 4.1.
Zasilanie odbywa się za pomocą akumulatora o pojemności 4000 mAh. Telefon zamknięto w obudowie z metalu i wyposażono w złącze USB typu C. Jego cena ma wynieść 800 złotych.

-
Poprzedni
Nieznany smartfon 4,6 cala z wydajnÄ… specyfikacjÄ…
-
Następny
LG V20 z dotykowym ekranem QHD

2196
0
1
Komentarze