Ubisoft: DRM odniósł sukces

Dla graczy jest przekleÅ„stwem, dla wydawcy sposobem na walkÄ™ z piractwem. DRM, który zadebiutowaÅ‚ w zeszÅ‚orocznych Settersach na staÅ‚e zagoÅ›ci w grach Ubisoftu. Jak twierdzi wydawca "DRM odniósÅ‚ sukces, staÅ‚e połączenie z Internetem utrudnia piracenie gry". I dlatego Driver: San Francisco także bÄ™dzie wymagaÅ‚ staÅ‚ego połączenia z sieciÄ…. Argumenty graczy mówiÄ…ce o tym, że gra prÄ™dzej czy później zostanie zhakowana, nie robiÄ… wrażenia na wydawcach. Gry to specyficzny przemysÅ‚, w którym produkt od premiery sprzedaje siÄ™ najlepiej w czasie tygodnia - 2 tyg. od premiery, dlatego nawet krótkie powstrzymanie piratów to sukces dla wydawcy.
Warto przeczytać:
Do góry

1780
0
Poprzedni
3
Komentarze