Ubisoft: DRM odniósł sukces

Autor: Adrian Witkowski | Źródło: informacja pras. | Data: 2011-07-29 18:29:53

A A A | Wejść na stronę 1778 | Komentarzy 0

Ubisoft: DRM odniósł sukces

Dla graczy jest przekleÅ„stwem, dla wydawcy sposobem na walkÄ™ z piractwem. DRM, który zadebiutowaÅ‚ w zeszÅ‚orocznych Settersach na staÅ‚e zagoÅ›ci w grach Ubisoftu. Jak twierdzi wydawca "DRM odniósÅ‚ sukces, staÅ‚e połączenie z Internetem utrudnia piracenie gry". I dlatego Driver: San Francisco także bÄ™dzie wymagaÅ‚ staÅ‚ego połączenia z sieciÄ…. Argumenty graczy mówiÄ…ce o tym, że gra prÄ™dzej czy później zostanie zhakowana, nie robiÄ… wrażenia na wydawcach. Gry to specyficzny przemysÅ‚, w którym produkt od premiery sprzedaje siÄ™ najlepiej w czasie tygodnia - 2 tyg. od premiery, dlatego nawet krótkie powstrzymanie piratów to sukces dla wydawcy.

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Ostatnio na forum