Trinity od stycznia w produkcji

Autor: Mateusz Galon | Źródło: ComputerBase | Data: 2011-10-25 14:30:48

A A A | Wejść na stronę 2415 | Komentarzy 0

Trinity od stycznia w produkcji

Firma AMD podaÅ‚a, że ukÅ‚ady majÄ…ce zastÄ…pić Llano pojawiÄ… siÄ™ w produkcji dopiero w styczniu przyszÅ‚ego roku. Pomimo wczeÅ›niejszych informacji i prezentacji o dziaÅ‚aniu APU Trinity, te nie bÄ™dÄ… miaÅ‚y premiery przed drugim kwartaÅ‚em 2012. Przypomnijmy, że bÄ™dÄ… one wykonane w technologii 32 nm z wykorzystaniem rdzeni Piledriver i majÄ… zapewnić wzrost wydajnoÅ›ci nawet do 15% wzglÄ™dem Bulldozera. Nie zabraknie oczywiÅ›cie ukÅ‚adu IGP z serii HD 7000 zgodnego z architekturÄ… VLIW 4. Ich TDP ma być mniejsze niż w przypadku najnowszych procesorów AMD. Firma AMD ujawniÅ‚a również, że nastÄ™pne APU oznaczone jako Kaveri (z rdzeniami x86 Steamroller) bÄ™dzie w nowym procesie produkcji, niestety nie wiemy jakim.

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Ostatnio na forum