Tak prezentuje siÄ™ Driver: San Francisco w multi

Åšwieży gameplay z najnowszego Drivera pokazuje zabawÄ™ w trybie multiplayer i trzeba przyznać, że jest to czysta arcade'owa zabawa. Przenoszenie siÄ™ z samochodu na samochód przypomina raczej science-fiction i Blur czy Burnout'a w rozgrywce.Czy piÄ…ta odsÅ‚ona serii przywróci jej dawny blask? Tego dowiemy siÄ™ we wrzeÅ›niu kiedy odbÄ™dzie siÄ™ jej premiera, na PC, X360 i PS3.



Warto przeczytać:
Do góry

1675
0
Poprzedni
3
Komentarze