Tak prezentuje siÄ™ Driver: San Francisco w multi

Autor: Adrian Witkowski | Źródło: informacja pras. | Data: 2011-07-29 15:31:08

A A A | Wejść na stronę 1675 | Komentarzy 0

Tak prezentuje siÄ™ Driver: San Francisco w multi

Åšwieży gameplay z najnowszego Drivera pokazuje zabawÄ™ w trybie multiplayer i trzeba przyznać, że jest to czysta arcade'owa zabawa. Przenoszenie siÄ™ z samochodu na samochód przypomina raczej science-fiction i Blur czy Burnout'a w rozgrywce.Czy piÄ…ta odsÅ‚ona serii przywróci jej dawny blask? Tego dowiemy siÄ™ we wrzeÅ›niu kiedy odbÄ™dzie siÄ™ jej premiera, na PC, X360 i PS3.

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Ostatnio na forum