Tablet od Point of View na Androidzie i Tegrze 2

Autor: Kamil Zawiślak | Źródło: TCMagazine | Data: 2010-12-22 18:55:41

A A A | Wejść na stronę 2995 | Komentarzy 0

Tablet od Point of View na Androidzie i Tegrze 2

Point of View jest firmÄ… znanÄ… z produkcji kart graficznych o innych rodzajach urzÄ…dzeÅ„ ów producenta wie znacznie mniejsze grono ludzi. Tym razem PoV prezentuje tablet, który już jest dostÄ™pny w sklepie DiTech.at.

W urzÄ…dzeniu zastosowano ekran dotykowy o przekÄ…tnej 10,2 cala wyÅ›wietlajÄ…cy obraz w natywnej rozdzielczoÅ›ci 1024x600, platformÄ™ NVIDIA Tegra 2 oraz system operacyjny spod znaku Google – Android 2.2.

Froyo pracuje na tablecie, którego reszta specyfikacji to: 512 MB pamiÄ™ci RAM, 512 MB pamiÄ™ci Flash, slot microSD, kamerka internetowa 1,3 megapiksela, złącze USB i HDMI. Nie zapomniano o module WiFi. Bateria w jakÄ… zostaÅ‚ zaopatrzony produkt ma pojemność 3300 mAh. Cena, jakÄ… trzeba zapÅ‚acić za tablet sygnowany logiem Point of View to 349 euro.
 

tablet Point of VIew

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Ostatnio na forum