Streamz - pierwsze słuchawki typu smart

Autor: Robert Grzyb | Źródło: VR-Zone | Data: 2013-12-29 18:18:30

A A A | Wejść na stronę 3383 | Komentarzy 0

Streamz - pierwsze słuchawki typu smart

Niebawem na rynku pojawiÄ… siÄ™ nowe modele sÅ‚uchawek o nazwie Streamz, które majÄ… dołączyć do grupy "inteligentnych". Mówi siÄ™, że otrzymajÄ… one dwurdzeniowy procesor o czÄ™stotliwoÅ›ci taktowania 1,6 GHz i wÅ‚asnÄ… pamięć o pojemnoÅ›ci 4 GB z możliwoÅ›ciÄ… rozbudowania do 36 GB dziÄ™ki slotowi kart microSD.

UrzÄ…dzenie ma wspierać łączność WiFi, Bluetooth i pozwalać na odtwarzanie muzyki z kilku źródeÅ‚ m.in. streamowania z internetowego radia, telefonu czy telewizora. Pozwoli to na zastÄ…pienie kilku par sÅ‚uchawek i oszczÄ™dzenie na baterii w naszych urzÄ…dzeniach mobilnych, ponieważ nie bÄ™dziemy ich musieli podłączać bezpoÅ›rednio. Model ten oferuje zintegrowany odtwarzacz DAC, który oferuje jakość 48 kHz/16 bit, przetworniki dynamiczne 50 mm i dwa gÅ‚oÅ›niki o mocy 3 W typu wibracyjnego. Każda z sÅ‚uchawek oferuje dodatkowy wzmacniacz o mocy 160 mW.

SÅ‚uchawki pojawiÄ… siÄ™ w sklepach w marcu 2014 roku, a ich cena wyniesie aż 549 dolarów. Podobno niebawem ma powstać także Å›rodowisko do pisania aplikacji pod te sÅ‚uchawki.

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Ostatnio na forum