Sony Ericsson Xperia duo we wrześniu

Autor: Damian Rynkowski | Źródło: TCMagazine | Data: 2011-07-13 15:21:48

A A A | Wejść na stronę 3868 | Komentarzy 0

Sony Ericsson Xperia duo we wrześniu

Najprawdopodobniej, kolejny model smarfonu z serii Xperia - duo zostanie wydany we wrześniu. Będzie to pierwszy dwurdzeniowy smarfon. Jako system operacyjny został wybrany bardzo popularny Android 2.3 (Gibgerbread)

Xperia duo korzystać bÄ™dzie z 4,5-calowego ekranu dotykowego qHD (960x540), który bÄ™dzie wykorzystywać Sony Bravia Engine, procesor o taktowaniu 1,4 GHz (Qualcomm lub ST-Ericsson), 1,5GB RAM, 8GB pamiÄ™ci wewnÄ™trznej oraz 12Mpix kamerÄ™ z lampÄ… bÅ‚yskowÄ… LED, która pozwala na nagrywanie filmów w jakoÅ›ci Full HD (1080p).

Prawdopodobnie telefon będzie mieć 2,500mAh baterię, przez to spodziewać możemy się, że Xperia duo nie będzie tak wąska jak jej poprzedniczki.

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Ostatnio na forum