Sniper Elite V2 także na PC

Gdy deweloper Sniper Elite V2, firma Rebellion zapowiadaÅ‚a drugÄ… część gry o drugowojennych snajperach mowa byłą jedynie o wersjach na Xboksa 360 i PlayStation 3. DziÅ› wydawca potwierdziÅ‚, że gra oprócz maszynek Sony i Microsoftu pokaże siÄ™ też na "blaszakach".
Twórcy zapewniajÄ…, że wykorzystajÄ… "moc tej platformy" w peÅ‚ni.
Premiera gry została ustalona na rok 2012. Nie wiadomo kiedy dokładnie, pozostaje nam czekać na sygnał od producenta.
-
Poprzedni
Na okładce FIFY 12 zobaczymy Kubę Błaszczykowskiego?
-
Następny
Pamięci RAM od firmy AMD
Warto przeczytać:
Do góry

2722
0
0
Komentarze