Sniper Elite V2 także na PC

Autor: Adrian Witkowski | Źródło: informacja pras. | Data: 2011-08-07 21:46:49

A A A | Wejść na stronę 2722 | Komentarzy 0

Sniper Elite V2 także na PC

Gdy deweloper Sniper Elite V2, firma Rebellion zapowiadaÅ‚a drugÄ… część gry o drugowojennych snajperach mowa byłą jedynie o wersjach na Xboksa 360 i PlayStation 3. DziÅ› wydawca potwierdziÅ‚, że gra oprócz maszynek Sony i Microsoftu pokaże siÄ™ też na "blaszakach".
Twórcy zapewniajÄ…, że wykorzystajÄ… "moc tej platformy" w peÅ‚ni.
Premiera gry została ustalona na rok 2012. Nie wiadomo kiedy dokładnie, pozostaje nam czekać na sygnał od producenta.

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Ostatnio na forum