Smartfon Acer W4 z systemem Microsoftu

Autor: Mateusz Galon | Źródło: Zol.com.nc | Data: 2011-06-02 11:58:21

A A A | Wejść na stronę 1989 | Komentarzy 1

Smartfon Acer W4 z systemem Microsoftu

Na targach Computex 2011, firma Acer pokazaÅ‚a swój pierwszy smartfon, który zostaÅ‚ oparty na OS Microsoftu. Produkt nazwany, jako W4 ma posiadać na swoim pokÅ‚adzie Windows Phone 7 "Mango"w wersji 7.1. Oprócz tego bÄ™dzie on wyposażony w ekran pojemnoÅ›ciowy 3,6 cala pracujÄ…cy w rozdzielczoÅ›ci 800 x 480 pikseli, ukÅ‚ad SoC Qualcomm Snapdragon MSM8255 pracujÄ…cy z czÄ™stotliwoÅ›ciÄ… 1 GHz, ukÅ‚ad graficzny Adreno 201, 8 GB pamiÄ™ci flash, kamerkÄ™ 5 megapikseli, Wi-Fi 802.11b/g/n, Bluetooth 2.1. Do sklepów powinien trafić w 3 kwartale tego roku.

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze

  • 2011-06-03 13:14:25

    Ciekawe kiedy i za ile będzie w Polsce...

Komentarz 1


Ostatnio na forum