Sharp RW-16G - nowy tablet z ekranem 15 cali

Firma Sharp planuje wprowadzić na japoÅ„ski rynek nowy model tabletu z ekranem o wielkoÅ›ci 15,6 cala i rozdzielczoÅ›ci 3200 x 1800 pikseli. Obecnie konkurencja w postaci Samsunga i Apple również pracuje nad urzÄ…dzeniami tego typu ale z wyÅ›wietlaczami nie wiÄ™kszymi niż 13 cali.
RW-16G otrzyma dwurdzeniowy procesor Intel Core i5-4200U z zegarem 1,6 GHz (w Turbo do 2,6 GHz), ukÅ‚ad grafiki Intel HD Graphics 4400, 4 GB pamiÄ™ci RAM DDR3, dysk SSD o pojemnoÅ›ci 128 GB, slot na kartÄ™ microSD, porty USB 3.0, mini DisplayPort oraz bateriÄ™, która pozwoli na 9 godzin nieprzerwanej pracy. CaÅ‚ość ma dziaÅ‚ać pod kontrolÄ… systemu operacyjnego Windows 8.1.
Zastosowanie tak dużego ekranu IGZO ma sprawdzić się w rozwiązaniach biznesowych. Premiera już w marcu tego roku, jednak nie wiemy jaka będzie jego cena.

-
Poprzedni
Maxwell dla destopów w postaci GeForce GTX 750Ti
-
Następny
Gigabyte Brix - mały komputer z AMD Richland ULV

3386
0
0
Komentarze