Serious Sam 3: BFE ze split screenem

Niegdyś cała masa gier oferowała grę na podzielonym ekranie, jednak ten trend odszedł już dawno do lamusa. okazuje się, że Serious Sam 3: BFE będzie grą na tyle oldschoolową, że zaoferuje czteroosobowego co-opa na jednym komputerze.
PoinformowaÅ‚ o tym sam deweloper - Croteam. Å»eby zagrać z trzema kumplami potrzebne bÄ™dÄ™ trzy pady i klawiatura + myszka. Już wyobrażam sobie kÅ‚ótnie o ten drugi zestaw:)
Jeden z programistów gry, Alen Ladavac skomentowaÅ‚ sprawÄ™:
"Seria Serious Sam znana sjest z szalonej kampanii kooperacyjnej i trybów multiplayer, chcieliÅ›my wiÄ™c upewnić siÄ™, że Serious Sam 3: BFE wyniesie chaos na jeszcze wyższy poziom dziÄ™ki lokalnemu co-opowi na podzielonym ekranie. Fani cyklu domagali siÄ™ tej opcji na Facebooku i forach, zdecydowaliÅ›my wiÄ™c, że nie możemy ich zawieść i speÅ‚nimy ich oczekiwania."



-
Poprzedni
Władca Pierścieni: Wojna na Północy z polskmi napisami
-
Następny
World of Warplanes - galeria

2389
0
0
Komentarze