Samsung Project Zero - nowy flagowy model?

Autor: Robert Grzyb | Źródło: GSMArena | Data: 2014-11-06 14:50:15

A A A | Wejść na stronę 3246 | Komentarzy 0

Samsung Project Zero - nowy flagowy model?

Firma Samsung w ostatnim czasie walczy z problemami finansowymi. OkazaÅ‚o siÄ™, że producent zaliczyÅ‚ duży spadek dochodu w porównaniu do okresu analogicznego w zeszÅ‚ym roku. Å»eby temu zapobiec KoreaÅ„czycy już podejmujÄ… stosowne kroki.

Na poczÄ…tek wprowadzono smartfony z serii Galaxy Alpha, jednak to nie wszystko. Prawdziwa rewolucja ma rozpocząć siÄ™ od flagowego urzÄ…dzenia, czyli produktu z serii Galaxy S. Model ten obecnie nazywany "Project Zero" powinien pojawić siÄ™ w sklepach jako Galaxy S6. UrzÄ…dzenie to ma być prawdziwÄ… nowoÅ›ciÄ…, a nie kolejnÄ… przeróbkÄ…, jakich w tym roku mogliÅ›my oglÄ…dać wiele. Taka decyzja ze strony Samsunga nie dziwi, ponieważ producent ten przyjÄ…Å‚ sporo krytyki po premierze Galaxy S5.

W nowym produkcie prawdopodobnie znajdziemy metalową obudowę, wyświetlacz QHD (2560 x 1440 pikseli), aparat cyfrowy 16 MPix z tyłu, aparat 5 MPix z przodu, procesor Exynos 7420 64-bit oraz modem LTE.

Data premiery nie jest jeszcze znana, ale mówi siÄ™ o wioÅ›nie 2015.

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Ostatnio na forum