Rod Abernethy autorem muzyki do Rage

Autor: Adrian Witkowski | Źródło: informacja pras. | Data: 2011-09-21 21:52:33

A A A | Wejść na stronę 2149 | Komentarzy 0

Rod Abernethy autorem muzyki do Rage

Firma id Software poinformowaÅ‚a kto stworzy Å›cieżkÄ™ dźwiÄ™kowÄ… do Rage'a, tym szczęściarzem zostaÅ‚ Rod Abernethy – znany kompozytor. Rod to doÅ›wiadczony profesjonalista, stworzyÅ‚ on muzykÄ™ dla takich gier jak: Darksiders, Dead Space, Alpha Protocol, Warhawk, Heroes of Might and Magic V i wielu innych. Także o poziom Å›cieżki dźwiÄ™kowej powinniÅ›my być spokojni, do peÅ‚ni szczęścia brakuje wysokiej grywalnoÅ›ci, Å‚adnej grafiki i wciÄ…gajÄ…cej fabuÅ‚y. Czy Rage speÅ‚ni choć jedno z tych oczekiwaÅ„? Przekonamy siÄ™ o tym 40 października, wtedy gra bÄ™dzie mieć premierÄ™ na PC, X360 i PS3.


 

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Ostatnio na forum