Resident Evil 6 w 2012?

Choć w produkcji znajduje siÄ™ Resident Evil: Operation Raccoon City, fani serii czekajÄ… na nowÄ…, szóstÄ… cześć cyklu.
Podczas tegorocznych targach Comic-Con pokazano zdjÄ™cie, które być może byÅ‚o "zapowiedziÄ… zapowiedzi" gry na targach Tokyo Games Show.
W najnowszym, brytyjskim wydaniu Official PlayStation Magazine pojawiÅ‚a siÄ™ informacja, z której wynika, że Resident Evil 6 miaÅ‚by wyjść w 2012 roku.
Targi w stolicy Japonii rozpoczynają się we wrześniu i tam powinnyśmy dowiedzieć się "co w trawie piszczy"
-
Poprzedni
Wymagania sprzętowe Tropico 4
-
Następny
Konsul Jedi na kolejnym trailerze Star Wars: The Old Republic
Warto przeczytać:
Do góry

2311
0
0
Komentarze