Resident Evil 6 w 2012?

Autor: Adrian Witkowski | Źródło: informacja pras. | Data: 2011-08-06 20:45:47

A A A | Wejść na stronę 2311 | Komentarzy 0

Resident Evil 6 w 2012?

Choć w produkcji znajduje siÄ™ Resident Evil: Operation Raccoon City, fani serii czekajÄ… na nowÄ…, szóstÄ… cześć cyklu.
Podczas tegorocznych targach Comic-Con pokazano zdjÄ™cie, które być może byÅ‚o "zapowiedziÄ… zapowiedzi" gry na targach Tokyo Games Show.
W najnowszym, brytyjskim wydaniu Official PlayStation Magazine pojawiÅ‚a siÄ™ informacja, z której wynika, że Resident Evil 6 miaÅ‚by wyjść w 2012 roku.
Targi w stolicy Japonii rozpoczynają się we wrześniu i tam powinnyśmy dowiedzieć się "co w trawie piszczy"

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Ostatnio na forum