PNY Anarchy i Anarcy X - nowe pamięci RAM

Autor: Ireneusz Rak | Źródło: TechPowerUp | Data: 2015-11-06 14:32:00

A A A | Wejść na stronę 2700 | Komentarzy 0

PNY Anarchy i Anarcy X - nowe pamięci RAM

Firma PNY poszerzyÅ‚a swojÄ… ofertÄ™ o dwie nowe serie pamiÄ™ci RAM o nazwach Anarchy i Anarchy X. BÄ™dÄ… do nich należaÅ‚y moduÅ‚y DDR3 i DDR4. To użytkownik zdecyduje jakÄ… chce pojemność, czÄ™stotliwość taktowania i pojemność. UrzÄ…dzenia wyróżniajÄ… siÄ™ ciekawym designem.

PNY Anarchy to nowa seria w skÅ‚ad której wejdÄ… moduÅ‚y DDR3 o taktowaniu maksymalnie 2133 MHz i DDR4 do 2666 MHz. BÄ™dzie możliwy zakup zestawu skÅ‚adajÄ…cego siÄ™ od dwóch do czterech koÅ›ci o łącznej pojemnoÅ›ci 16 GB. Do serii Anarchy X majÄ… należeć tylko najszybsze zestawy: w przypadku DDR3 2400 MHz, a dla DDR4 2800 MHz.

W przypadku serii Anarchy X radiatory są wyraźnie wyższe i mają agresywniejszy design. Mamy do wyboru niebieską i czerwoną wstawkę na środku. Ceny nie zostały jeszcze podane.

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Ostatnio na forum