Nowa polska gra w produkcji

Po Nail'dzie i Bulletstormie nasz rodzimy rynek niedÅ‚ugo wyda kolejne dziecko na Å›wiat. Gra ma nosić tytuÅ‚ Chernobyl: Terrorist Attack. Jak można siÄ™ domyÅ›lić bÄ™dzie poruszać kwestie wybuchu w Czarnobylu. otóż terroryÅ›ci przejÄ™li elektrownie i zażądali sporo kasy - 10mln euro. OczywiÅ›cie paÅ„stwa europejskie nie zgadzajÄ… siÄ™ i wysyÅ‚ajÄ… specjalnÄ… jednostkÄ™, która ma za zadanie odbić elektrownie. Jednym z jej czÅ‚onków jesteÅ›my my. I tyle o fabule. Opublikowano pierwszy trailer i kilka obrazków zobaczcie.




Premiera w kwietniu na....Jak będzie wiadomo to napiszę.
Warto przeczytać:
Do góry

3298
0
Poprzedni
0
Komentarze