Nowa polska gra w produkcji

Autor: Adrian Witkowski | Źródło: inf. pras. | Data: 2011-03-07 19:41:25

A A A | Wejść na stronę 3298 | Komentarzy 0

Nowa polska gra w produkcji

Po Nail'dzie i Bulletstormie nasz rodzimy rynek niedÅ‚ugo wyda kolejne dziecko na Å›wiat. Gra ma nosić tytuÅ‚ Chernobyl: Terrorist Attack. Jak można siÄ™ domyÅ›lić bÄ™dzie poruszać kwestie wybuchu w Czarnobylu. otóż terroryÅ›ci przejÄ™li elektrownie i zażądali sporo kasy - 10mln euro. OczywiÅ›cie paÅ„stwa europejskie nie zgadzajÄ… siÄ™ i wysyÅ‚ajÄ… specjalnÄ… jednostkÄ™, która ma za zadanie odbić elektrownie. Jednym z jej czÅ‚onków jesteÅ›my my. I tyle o fabule. Opublikowano pierwszy trailer i kilka obrazków zobaczcie.

 

Premiera w kwietniu na....Jak będzie wiadomo to napiszę.

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Ostatnio na forum