Need for Speed: The Run - trailer z muzykÄ… The Black Keys

Autor: Adrian Witkowski | Źródło: informacja pras. | Data: 2011-10-26 18:56:46

A A A | Wejść na stronę 2347 | Komentarzy 0

Need for Speed: The Run - trailer z muzykÄ… The Black Keys

Electronic Arts pokazaÅ‚o nowy zwiastun Need for Speed: The Run, który zostaÅ‚ okraszony piosenka „Lonely Boys” zespoÅ‚u The Black Keys. Gra tworzona jest na silniku Frostbite 2.0, czyli na tym samym co Battlefield 3. DziÄ™ki temu gra ma wyglÄ…dać bardzo dobrze, a i efekt lawiny Å›nieżnej ideszczu (i innych zjawiska pogodowe) wyglÄ…dajÄ… bardzo dobrze w The Run.
Premiera gry nastÄ…pi 15 listopada. Platformami docelowymi sÄ…: PC, Xbox 360, PlayStation 3, 3DS i Wii.

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Ostatnio na forum