» załóż konto» przypomnij hasło

Moto G - nowa propozycja od Motoroli

Autor: Robert Grzyb | Źródło: GSMArena | Data: 2013-11-03 19:53:18

A A A | Wejść na stronę 2021 | Komentarzy 0

Moto G - nowa propozycja od Motoroli

Firma Motorola prawdopodobnie przygotowuje się do wprowadzenia na rynek nowego modelu telefonu o nazwie Moto G. Sprzęt ten ma być tańszą wersją Moto X, jednak nie będzie totalnie pozbawiony zaawansowanych funkcji.

Zauważmy, że otrzyma on 4,7 calowy ekran dotykowy o rozdzielczości 1280 x 720 pikseli, procesor czterordzeniowy Qualcomm Snapdragon S4 Pro z zegarem 1,5 GHz, 8 lub 16 GB pamięci wewnętrznej oraz 8 MPix aparat cyfrowy. Będzie on zasilany akumulatorem o pojemności 1950 mAh (produkcji LG). Całość ma pracować pod kontrolą systemu operacyjnego Android.

Sprzęt z wyglądu bardzo przypomina Moto X. Obecnie nie wiemy jeszcze kiedy i w jakich krajach smartfon będzie miał premierę. Plotki mówią jednak, że Moto G pojawi się w Europie i to całkiem niedługo.

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Ostatnio na forum