Lenovo A7000 - nowy smartfon z dźwiękiem wielokanałowym

Firma Lenovo zaprezentowała oficjalnie swój najnowszy model smartfona o nazwie A7000. Sprzęt ten pojawił się na MWC 2015 i jest reklamowany, jako pierwszy z technologią Dolby ATMOS. Producent zapewnia, że różnica w jakości dźwięku zostanie dostrzeżona przez wszystkich użytkowników.
Dźwięk i muzyka mają być jeszcze bardziej realistyczne i mamy mieć wrażenie dużej przestrzenności. Sprzęt otrzymał poza tym ekran 5,5 cala typu IPS o rozdzielczości 720p, procesor ośmiordzeniowy Mediatek z zegarem 1,5 GHz, 2 GB pamięci RAM oraz aparat cyfrowy 8 Mpix z tyłu i 5 MPix z przodu. Na pokładzie urządzenia znajduje się 8 GB pamięci na pliki, czytnik kart microSD, dualSIM, łączność LTE oraz system operacyjny Android 5.0 Lollipop. Za czas pracy bez ładowania będzie odpowiadał akumulator o pojemności 2900 mAh.
Lenovo A7000 został wyceniony na około 170 dolarów. Sprzęt ten powinien pojawić się w sklepach pod koniec tego miesiąca.
-
Poprzedni
Spectre x360 - nowa hybryda od HP
-
Następny
ASUS B85M-Gamer – nowa płyta do niedużej obudowy
Komentarze