Karty z GT300 już w listopadzie

Autor: Michał Androsz | Źródło: Fudzilla | Data: archiwalny

A A A | Wejść na stronę 2282 | Komentarzy 0

Karty z GT300 już w listopadzienVidia prawdopodobnie w listopadzie przedstawi pierwsze karty graficzne bazujÄ…ce na chipach GT300. Niestety bÄ™dzie to tylko premiera, ich sprzedaż ruszy dopiero na poczÄ…tku 2010 roku. Do tego czasu w sklepach znajdziemy je w bardzo maÅ‚ych iloÅ›ciach lub nie bÄ™dÄ… one dostÄ™pne wogóle. Koncern obawia siÄ™, nie znajdzie siÄ™ wielu chÄ™tnych na tÄ™ nowinkÄ™, z powodu ceny - ponad 600$. Dlatego firma nie musi siÄ™ spieszyć. W przypadku, jeÅ›li dojdzie do opóźnieÅ„ w produkcji high-endowych ukÅ‚adów z GT300, nVidia bÄ™dzie najprawdopodobniej zachÄ™cać klientów do zakupu kart GeForce GTX295 opartych na pojedynczym PCB.
My trzymamy kciuki, aby pierwsze karty z chipem GT300 pojawiÅ‚y siÄ™ w sprzedaży jeszcze w tym roku. 
Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Ostatnio na forum