IS12T od Fujitsu-Toshiba z WM 7.5

Autor: Mateusz Galon | Źródło: TCMagazine | Data: 2011-07-27 15:06:51

A A A | Wejść na stronę 2785 | Komentarzy 1

IS12T od Fujitsu-Toshiba z WM 7.5

Jak siÄ™ dowiedzieliÅ›my w dniu wczorajszym nowa wersja Windows Phone pod kodowÄ… nazwÄ… Mango ma już status RTM. Nowy system wprowadzi kilka istotnych zmian m.in. dotyczÄ…cych wielozadaniowoÅ›ci oraz poprawi kilka rażących błędów. Co wiÄ™cej, dzisiaj firma Fujitsu-Toshiba zapowiedziaÅ‚a wprowadzanie na rynek nowego urzÄ…dzenia IS12T, które pojawi siÄ™ w Japonii we wrzeÅ›niu tego roku. Telefon ten bÄ™dzie można nabyć w jednym z trzech kolorów (widoczne poniżej). Jego wymiary to 59 × 118 × 10.6 mm, natomiast waga wynosi 113 gram. Cena nie zostaÅ‚a jeszcze ujawniona.

Z istotniejszych cech warto wymienić:

  • wodoodpornÄ… obudowÄ™
  • dotykowy ekran o przekÄ…tnej 3.7 cala i rozdzielczoÅ›ci 800x480 pikseli
  • procesor Qualcomm Snapdragon MSM8655 (1 GHz)
  • aparat o rozdzielczoÅ›ci 13.2 MPix
  • 32GB wbudowanej pamiÄ™ci
  •  WiFi 802.11 b/g/n
  • Bluetooth 2.1,
  • slot dla kart microSD
  • odbiornik GPS
Warto przeczytać: Do góry

Komentarze

  • ~jjj

    2012-05-13 17:20:02

    Witam
    Gdzie mozna kupić ten telefon?
    czy jest wogóle mozliwe zdobyć go w Europie i najwazniejsze czy działa w Europie?

Komentarz 1


Ostatnio na forum