Inno3D GeForce GTX 780 iChill HerculeZ 2000

Firma Inno3D, która jest partnerem NVIDIA postanowiÅ‚a wprowadzić na rynek nowy model karty graficznej GeForce GTX 780 w dwóch wersjach. Pierwszy to model referencyjny z turbinowym systemem chÅ‚odzenia, a drugi zostaÅ‚ wyposażony w schÅ‚adzacz iChill HerculeZ 2000.
W wersji podstawowej zegary zostaÅ‚y ustawione na 863 MHz dla rdzenia i 900 MHz w trybie Turbo Boost. W przypadku drugiej karty mamy wartoÅ›ci 900 MHz i 936 MHz na rdzeniu. Oznaczać to bÄ™dzie na pewno wzrost wydajnoÅ›ci, a oprócz tego dziÄ™ki innowacyjnemu chÅ‚odzeniu uzyskamy niższe temperatury i prawie bezgÅ‚oÅ›nÄ… pracÄ™.
Niestety Inno3D nie podało wersji dla swojej najnowszej karty, jednak na pewno będzie ona wyższa o kilkadziesiąt złotych od wersji referencyjnej.



2056
1
Poprzedni
0
Komentarze
~tomek
2013-05-31 23:05:47