IE8 w pierwszej połowie 2008 roku
Na blogu koncernu Microsoft poÅ›wiÄ™conym najnowszej wersji przeglÄ…darki Internet Explorer, pojawiÅ‚a siÄ™ informacja o dacie premiery pierwszej wersji beta tej aplikacji. WedÅ‚ug zapowiedzi, nastÄ…pi to najprawdopodobniej w pierwszej poÅ‚owie nadchodzÄ…cego 2008 roku. We wspomnianym wpisie pojawiÅ‚a siÄ™ także wiadomość o zaliczeniu przez Internet Explorer 8 testów Acid2. SprawdzajÄ… one zgodność z obowiÄ…zujÄ…cymi standardami sieciowymi. Klip wideo obrazujÄ…cy ten fakt zostaÅ‚ udostÄ™pniony na jednej ze stron koncernu.
Warto przeczytać:
Do góry

2426
0
Poprzedni
0
Komentarze