HTC z lukÄ… w Androidzie

Autor: Mateusz Galon | Źródło: Androidpolice | Data: 2011-10-03 10:52:34

A A A | Wejść na stronę 2094 | Komentarzy 0

HTC z lukÄ… w Androidzie

Smartfony z tak zwanej wyższej póÅ‚ki od firmy HTC posiadajÄ… pewne braki. Chodzi tutaj o modele: Evo 3D, Evo 4G, Thunderbolt oraz Sensation (nie jest to do koÅ„ca pewne). Problem wystÄ™puje w aplikacji, która odpowiada za zapis logów z dziaÅ‚aÅ„ użytkownika. Nie posiada ona dobrego zabezpieczenia i co sprytniejszy haker może wÅ‚amać siÄ™ do naszego telefonu i podejrzeć wszystkie tam zapisane dane. Firma HTC wie już o problemie, jednak nie zajęła do tej pory żadnej oficjalnej pozycji w tej sprawie. Czekamy na oficjalny komunikat i rozwiÄ…zanie błędu.

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Ostatnio na forum