HTC inwestuje w Beats Electronic

Autor: Damian Rynkowski | Źródło: TCMagazine | Data: 2011-08-11 18:12:41

A A A | Wejść na stronę 2423 | Komentarzy 0

HTC inwestuje w Beats Electronic

TajwaÅ„ska korporacja HTC połączyÅ‚a siÅ‚y z Beats Electronic - firmÄ… zajmujÄ…cÄ… siÄ™ dźwiÄ™kiem. WspóÅ‚praca ma polegać na tworzeniu smarfonów z technologiÄ… dźwiÄ™kowÄ… Beats Electronic. Pierwsze urzÄ…dzenia majÄ… wyjść jeszcze tej jesieni i powinny spokojnie zaspokoić rynek mÅ‚odzieżowy i audiofili, którzy oczekujÄ… najwyższej jakoÅ›ci dźwiÄ™ku. HTC inwestuje 300 milionów dolarów w Beats, aby uzyskać 51% akcji tej firmy. Nie zmieni to jednak wiele w strukturze BE, albowiem ma ono dziaÅ‚ać autonomicznie, a szefostwo Beats Electronic nie ulegnie zmianie.

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Ostatnio na forum