Halo: Combat Evolved Anniversary - gameplay

Autor: Adrian Witkowski | Źródło: informacja pras. | Data: 2011-08-27 22:47:17

A A A | Wejść na stronę 2833 | Komentarzy 0

Halo: Combat Evolved Anniversary - gameplay

Halo: Combat Evolved Anniversary to remake pierwszej części Halo wydanej w 2001 roku – tworzony jest na dziesiÄ…te urodziny serii. PrzypomnÄ™, że Halo to flagowy tytuÅ‚ konsol Microsoftu, od swojego debiutu na pierwszym Xboksie zyskaÅ‚ caÅ‚a masÄ™ fanow, a każda kolejna część sprzedaje siÄ™ w niesamowitej iloÅ›ci egzemplarzy. Remake zostanie odÅ›wieżony graficznie i wydany w listopadzie tego roku jedynie na Xboxa 360.
Zobaczcie nowy gameplay z produkcji, opatrzony komentarzem jednego z twórców:

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Ostatnio na forum