GIGABYTE prezentuje aplikacjÄ™ TouchBIOS

Autor: Michał Androsz | Źródło: informacja pras. | Data: 2011-05-05 21:25:31

A A A | Wejść na stronę 2470 | Komentarzy 0

GIGABYTE prezentuje aplikacjÄ™ TouchBIOS

ZarzÄ…dzanie systemem PC poprzez tradycyjny BIOS może sprawiać trudność wiÄ™kszoÅ›ci użytkowników. Bez pomocy informatyka, maÅ‚o kto decyduje siÄ™ na samodzielnÄ… optymalizacjÄ™ dziaÅ‚ania systemu PC poprzez zmiany parametrów BIOS. DziÄ™ki najnowszej aplikacji GIGABYTE TouchBIOS™, dziaÅ‚ajÄ…cej w Å›rodowisku Windows, użytkownicy komputerów mogÄ… w niezwykle prosty i intuicyjny sposób modyfikować parametry BIOS’u pÅ‚yty gÅ‚ównej za pomocÄ… miÅ‚ych dla oka ikon. Dodatkowo, przy korzystaniu z dotykowego monitora, obsÅ‚uga GIGABYTE TouchBIOS™ staje siÄ™ jeszcze Å‚atwiejsza i przypomina obsÅ‚ugÄ™ aplikacji w iPhonach.

Trzy minutowy film z prezentacjÄ… TouchBIOS™ obejrzeć można na You Tube:
http://www.youtube.com/user/MoboTV2010?feature=mhum

Aplikacja TouchBIOS bÄ™dzie dostÄ™pna z najnowszÄ… seriÄ… pÅ‚yt gÅ‚ównych GIGABYTE opartych na chipsecie Intel Z68, których premiera planowana jest na 11 maja bieżącego roku.

TouchBIOS można pobrać ze strony: http://www.gigabyte.pl/microsites/55

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Ostatnio na forum