GeForce GTX TITAN-Z jutro w sklepach

Karta graficzna GeForce GTX TITAN-Z już 29 kwietnia trafi oficjalnie do sklepów. Jej cena wyniesie aż 3000 dolarów. To bardzo dużo patrzÄ…c na cenÄ™ Radeona R9 295X2, który kosztuje dwa razy mniej.
Nowa dwuprocesorowa karta otrzyma ukÅ‚ady 28 nm GK110 wyposażone w 2880 rdzeni CUDA, 240 jednostek TMU i 48 ROPów. Każdy z rdzeni otrzymuje do dyspozycji 6 GB pamiÄ™ci GDDR5 z 384 bitowÄ… magistralÄ…, czyli GeForce GTX TITAN-Z bÄ™dzie pierwszym akceleratorem na rynku z 12 GB pamiÄ™ci. Model ten w caÅ‚oÅ›ci bÄ™dzie chÅ‚odzony powietrzem. W komputerze zajmie aż 3 sloty.
Kto ma trochÄ™ wolnej gotówki i planowaÅ‚ wymianÄ™ karty graficznej może wybierze wÅ‚aÅ›nie produkt Zielonych? Nic niestety nie wskazuje na to, żeby byÅ‚ to opÅ‚acalny zakup.
-
Poprzedni
Sharkoon WPM Bronze - nowe i tanie zasilacze
-
Następny
Toshiba Satellite P30W - nowy ultrabook

2942
0
0
Komentarze