Gears of War 3 w 3D

Autor: Adrian Witkowski | Źródło: informacja pras. | Data: 2011-08-15 21:36:43

A A A | Wejść na stronę 2861 | Komentarzy 0

Gears of War 3 w 3D

Epic Games przyznał, że w Gears of War 3 będzie można grać w stereoskopowym 3D.
Jak dotąd była to domena gier na PlayStation 3 - dzięki większej mocy gry działają płynnie.
Niestety jak się okazało GoW 3 w trybie 3D będzie działał w niższej rozdzielczości, a na dodatek gra może stracić na płynności.
JednoczeÅ›nie twórcy przyznajÄ…, że 3D zostaÅ‚o dodane do gry i nie powinniÅ›my siÄ™ spodziewać efektów niczym a Avatara.
W Gers of War 3 pogramy już 20 września na Xboxie 360.

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Ostatnio na forum