Gameplay z Brinka

Autor: Adrian Witkowski | Źródło: informacja pras. | Data: 2011-04-18 21:12:25

A A A | Wejść na stronę 1977 | Komentarzy 0

Gameplay z Brinka

Na najnowszym trailerze Brinka pokazano jak gra wyglÄ…da w trybie multi. I trzeba przyznać, że gra daje radÄ™, choć oglÄ…dajÄ…c to wszystko miaÅ‚em wrażenie jakbym widziaÅ‚ coÅ› stylu Modern Warfare 2. Cóż jak Å›ciÄ…gać to od najlepszych. A propos gra pojawi siÄ™ w sklepach wczeÅ›niej niż zapowiadano, bo 17 maja, równoczeÅ›nie na komputery osobiste jak i PS3 i X360.

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Ostatnio na forum