Galaxy Skin - już blisko?

Autor: Mateusz Galon | Źródło: VR-Zone | Data: 2011-09-23 10:45:04

A A A | Wejść na stronę 2412 | Komentarzy 0

Galaxy Skin - już blisko?

Firma Samsung planuje wprowadzić na rynek telefon z giÄ™tkim ekranem o czym mogliÅ›my siÄ™ przekonać podczas prezentacji na targach CES 2011. Nazwany jako Galaxy Skin model, ma być wyposażony we wspomniany giÄ™tki wyÅ›wietlacz o przekÄ…tnej 4" typu AMOLED, który bÄ™dziemy mogli nawinąć na cylinder o Å›rednicy 25,4 mm. Smartfon oprócz tego bÄ™dzie posiadaÅ‚ 16 lub 32 GB pamiÄ™ci wewnÄ™trznej, łączność Wi-Fi i Bluetooth, a także 8 MPix aparat cyfrowy z tyÅ‚u oraz VGA do wideorozmów z przodu. Na pokÅ‚adzie znajdziemy również procesor z zegarem 1,2 GHz. A teraz najwiÄ™ksza niespodzianka: Galaxy Skin ma być dostÄ™pny w sklepach jeszcze przed koÅ„cem 2012 roku. Czekamy z niecierpliwoÅ›ciÄ…!

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Ostatnio na forum