Fujitsu F-07C czyli Symbian i Windows 7 razem

Autor: Kamil Zawiślak | Źródło: Akihabara | Data: 2011-05-17 22:34:27

A A A | Wejść na stronę 2473 | Komentarzy 2

Fujitsu F-07C czyli Symbian i Windows 7 razem

Fujitsu opracowaÅ‚o telefon, który dziaÅ‚a pod kontrolÄ… zarówno Symbiana jak i Widowsa 7. Model F-07C charakteryzuje siÄ™ bardzo oryginalnÄ… i trzeba to powiedzieć – niepowtarzalnÄ… konfiguracjÄ… jak na tej klasy sprzÄ™t.

UrzÄ…dzenie otrzymaÅ‚o Symbiana, by oferować wszystkie funkcje telefonu oraz system Microsoftu, by oferować komputer(?). jednym przyciskiem w szybki sposób można przełączać siÄ™ miÄ™dzy systemami. To naprawdÄ™ proste. Widać to na załączonym filmie.

Fujitsu F-07C posiada jako pierwszy „smarfon” procesor Intel Atom 1.2 GHz, 1 GB pamiÄ™ci RAM, 32 GB pamiÄ™ci SSD. Reszta specyfikacji, bardziej podobna do smartfonu to: 4-calowy ekran mogÄ…cy wyÅ›wietlić obraz w rozdzielczoÅ›ci 600 x 1024 pikseli, dwa aparaty fotograficzne, Wi-Fi oraz Bluetooth. Ponadto urzÄ…dzenie może siÄ™ pochwalić fizycznÄ… klawiaturÄ… QWERTY.

Trzeba przyznać, że pomysł jest nad wyraz ciekawy ;-) Co sądzicie?

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze

  • 2011-05-17 23:18:13

    Pomysł fajny... podoba mi się takie coś. Żeby tylko ten symbian był dopracowany... :P
  • 2011-05-18 11:54:40

    Dobry pomysł tylko czy nie bedzie sie zawieszał jak sie zapełni pamiec telefonu.

Komentarz 2


Ostatnio na forum